UX / UI / KODOWANIE

Z miłości do pieczenia

Jak sam pisze o sobie: "Kilogram pracowitości taty, szczypta energii mamy, odrobina spokoju i cierpliwości brata, kilka kropel kreatywności żony oraz moje doświadczenia, a przede wszystkim pasja, wiara w sukces, serdeczne, ciepłe wsparcie i życzliwość przyjaciół, jednoczą nas wokół wspólnego celu. Tak powstała Kromka Dzionka."
Dziś tę pasję można zamówić sobie online w autorskim sklepie internetowym z dostawą do domu.

Kromka online

Biznes transformuje i przenosi się online. Taki stan rzeczy trwa już od jakiegoś czasu. Dzięki stronie internetowej, możesz teraz zamówić zdrowe produkty pieczone z pasją!
Mimo, iż Szczepan wypieka w Trójmieście, nie ma problemu abyś zamówił sobie chleb z dostawą kuriera do zakopanego, nawet do paczkomatu. To na pewno wygodne rozwiązanie dla zabieganych osób, które cenią sobie zdrowe wypieki.

Oferta szersza niż chleby

Kromka Dzionka to nie tylko zwyczajny (lecz zdrowy) chleb. To także pyszne ciasta torty weselne i słodkie przekąski. Jeśli jesteście z Trójmiasta, nie wahajcie się odezwać do nich w potrzebie, w przeciwnym wypadku zamawiajcie kuriera z ciasteczkami do domu! System sam rozpozna które produkty można przewozić kurierem, a które nie i dobierze dla was odpowiednią metodę wysyłki paczki. Dodatkowo, sami możecie zdecydować kiedy paczka ma zostać wysłana, tak abyście mieli kontrolę nad zamówieniem.